مجتمع تجاری،اداری،تفریحی رزمال با زیربنای تقریبی 200 هزار متر مربع در 25 طبقه در منطقه 22 تهران، واقع در بزرگراه خرازی، با چشم اندازی بسیار زیبا به سوی دریاچه خلیج فارس افتتاح گردیده است.
این مجموعه شامل بخش های مختلفی همچون مجموعه ورزشی، اسپا، استخر، کارواش، هایپرمارکت، فروشگاه های لوازم خانگی و دکوراسیون، مد و پوشاک، آرایشی و بهداشتی و…، سالن های همایش و تئاتر، نمایشگاه های علمی و هنری، فودکورت و همچنین دو برج شمال و جنوب با 14 و 15 طبقه جهت واحدهای اداری می باشد.

از جمله بخش هایی که شرکت سنگ مصنوعی اورانوس در این مجموعه اجرا کرده است، کانترهای لابی برج شمال و جنوب، دیوارپوش لابی برج شمال، ستون ها و روشویی های طبقات تجاری، ستون دکوراتیو نیلوفری در یکی از طبقات تجاری و همچنین دفتر اداری شرکت اورانوس در طبقه سوم برج شمال می باشد.

 

در طراحی و اجرای این کانتر زیبا از خط و خطوط صاف با طرحی چندضلعی استفاده شده است. اندازه تقریبی این کانتر 600 سانتی متر در 85 سانتی متر با ارتفاع 100 سانتی متر می باشد. سنگ استفاده شده در این کانتر، یکی از پرطرفدارترین و زیباترین سنگ های شرکت سنگ مصنوعی اورانوس، کد MT502-Metallic Night با زمینه مشکی و دانه های اکلیلی نقره ای می باشد که ظاهری لوکس و مدرن به فضا می دهد.

نکته ای که در زمینه استفاده از رنگ های تیره سنگ کورین حائز اهمیت است، مراقبت مداوم و استفاده نکردن از مواد شیمیایی جهت تمیز کردن آن است. با رعایت این نکات، زیبایی و جلوه سنگ تا سال های متمادی حفظ خواهد شد.

همچنین جهت دریافت راهنمایی بیشتر و کامل در زمینه نحوه تمیز کردن سنگ کورین می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:
مراقبت و نگهداری از کورین (سالید سرفیس)

طرح این کانتر الهام گرفته از معماری پردیس سینمایی ملت می باشد. درواقع در طراحی این کانتر، گویی دو قطره آب به یکدیگر نزدیک و مماس شده اند. اندازه تقریبی این کانتر 380 سانتی متر در 78 سانتی متر با ارتفاع 100 سانتی متر می باشد. دو سنگ استفاده شده در این کانتر، از مجبوب ترین و زیباترین سنگ های اورانوس با کدهای MT502-Metallic Night و MT501-Swany می باشد که به دلیل تضاد رنگی، ترکیبی چشم نواز ایجاد کرده اند.

طراح گروه طراحی مجموعه رزمال
مجری شرکت سنگ مصنوعی اورانوس
شهر تهران