سوالات متداول

مقاومت سنگ کورین در برابر حرارت، متوسط است؛ بنابراین بهتر است از قرار دادن مستقیم جسم داغ بر روی آن خودداری کنید و از صفحات ضد­حرارت استفاده کنید. در صورت تماس سنگ مصنوعی کورین با جسم داغ، سنگ تغییر رنگ می دهد که البته قابل تعمیر است.

خیر. درست است که مقاومت سنگ مصنوعی کورین اورانوس در برابر خط و خش بالاست، اما بهتر است از انجام این کار خودداری کنید و از تخته­ های برش استفاده کنید. اما اگر برحسب اتفاق خط و خشی روی سالید سرفیس ایجاد شد، می توان به راحتی با یک سنباده نرم آن را ترمیم کرد.

بله. از آنجایی که تمامی صفحات کورین بدون خلل و حفره هستند و بصورت کاملا یکپارچه و بدون درز اجرا می شوند، کاملا آنتی باکتریال می ­باشند؛ به همین جهت برای استفاده در محیط­ هایی که بهداشت اولویت دارد، همچون حمام، سرویس بهداشتی، کانتر رستوران، آزمایشگاه و … بعنوان یک متریال محبوب شناخته می شوند.

برای نظافت روزانه سنگ کورین بهتر است از یک اسفنج و یا یک تکه پارچه نرم و کمی مایع ظرفشویی استفاده کنید، سپس با یک دستمال نم ­دار آن را پاک و در نهایت خشک کنید. در صورت ایجاد لکه بر روی صفحه کورین، بلافاصله آن را پاک کنید و به بعد موکول نکنید. همچنین به خاطر داشته باشید که به هیچ وجه نباید از شیشه ­شوی استفاده کنید، زیرا این کار باعث کدر شدن سطح می شود.

بستگی به نوع آسیبی که سنگ کورین می ­بیند، روش ترمیم آن متفاوت است. اگر بر روی سطح خط و خشی ایجاد شود، با پولیش قابل ترمیم است. در صورتیکه ترک­ ها عمقی باشد، با چسب همرنگ کورین و حتی اگر شکسته و کاملا جدا شده باشد، با چسب و پولیش مثل روز اول خواهد شد.

اگر نصاب کار شما مجرب و حرفه ­ای باشد، معمولا در بازه ­ی زمانی 3 الی 7 روز قابل اجرا می باشد.

شاید باور این امر سخت باشد، اما اگر به درستی از صفحات سنگ مصنوعی کورین مراقبت کنید، مادام ­العمر برای شما قابل استفاده هستند و به دلیل قابلیت ترمیم­ پذیری، به هیچ وجه نیاز به تعویض آن نخواهید داشت؛ مگر طرح و رنگ آن بعد از مدتی دیگر مورد پسندتان نباشد.

اندازه هر ورق کورین اورانوس 75 در 366 سانتی­ متر می باشد و برحسب متر طول محاسبه می شود. به دلیل قابلیت نصب یکپارچه و در صورت اجرای حرفه­ ای، این متریال معمولا پرتی یا دورریز بسیار کمی دارد.

از ابتدا سعی شده در تولید سنگ مصنوعی کورین اورانوس از طرح و رنگ­ های رایج و مورد پسند عموم مردم استفاده شود، اما در صورت تمایل برای تولید طرح و رنگ­ های سفارشی برای پروژه­ های بزرگ، مجموعه اورانوس قادر به همکاری با شما عزیزان می­ باشد.

بله. این ضمانت شامل تعویض سنگ در هر زمان از کار و حتی بعد از اجرا و نصب کار می­ باشد؛ به شرطی ­که محصول سنگ کورین ما ایراد فنی داشته باشد.

کارخانه اورانوس در اقصی نقاط کشور، انبارها و نمایندگی ­های مختص به خود را دارد و بدین وسیله مشتریان عزیز می­ توانند با کمترین هزینه محصول این شرکت را تهیه نمایند. اما چنانچه تمایل به خرید از انبار تهران یا هر شهر دیگری داشته باشند و یا به احتمال بسیار کم، محصول مورد نظر در هر یک از نمایندگی­ ها و یا انبارهای دوردست این شرکت موجود باشد، هزینه حمل و نقل و باربری به عهده ­ی خود مشتری می­باشد. البته این مورد در هر شهر متفاوت می­باشد.

اگر محصول مورد نظر در انبار موجود باشد، به محض سفارش و واریز مبلغ فاکتور، بار از طریق باربری به آدرس مورد نظر ارسال می­ گردد. مشتریان عزیز همچنین می ­توانند با خودروی خود و مراجعه به آدرس انبار شرکت اورانوس، بار خود را تحویل بگیرند.

error: