در چند سال اخیر که جهت گیری اکثریت افراد، سازمان ها و صنوف به سمت شبکه های اجتماعی و فضای مجازی بوده است و ارائه محصولات در این فضا شکل می گیرد، شرکت سنگ مصنوعی اورانوس نیز تمام تلاش خود را کرده تا بهترین نوع ارائه را در این زمینه داشته باشد. کاتالوگ های دیجیتال از جمله مواردی هستند که سعی داشته ایم با ارائه آن، شما عزیزان را در شناخت کامل محصولات اورانوس یاری کنیم.

محصولات شرکت سنگ مصنوعی اورانوس در انواع مختلف دانه ریز، دانه درشت، دانه شیشه ای، متالیک، ابر و بادی و رگه دار تولید می شوند که هرکدام ویژگی ها و خصوصیات مختص به خود را دارند. در ذیل سعی کرده ایم یک کاتالوگ دیجیتال جامع که تمامی انواع سنگ های تولیدی شرکت را شامل می شود، در کنار کاتالوگ های دیگر برای هرکدام از دسته بندی ها قرار دهیم. در این کاتالوگ ها عکس از نمای دور و نزدیک سنگ ها، نام کامل و کد سنگ، اندازه هر ورق سنگ، عکس کارشده از بعضی مدل ها و همچنین لینک هر محصول برای مشاهده آن در سایت با جزئیات بیشتر را قرار داده ایم.

برای مشاهده هرکدام از کاتالوگ ها کافیست بر روی تصویر آن کلیک کنید تا به یک صفحه جدید هدایت شوید و با اسکرول کردن به سمت بالا یا پایین، محصولات هر گروه بندی را مشاهده کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی دکمه دانلود در بالای صفحه، آن را دانلود کنید و در زمانی که امکان اتصال به اینترنت وجود ندارد نیز به کاتالوگ ها دسترسی داشته باشید.

در صورتیکه مایل هستید قیمت به روز، فیلم کوتاه از نمونه های دانه دار، جدول مشخصات کامل، عکس کارشده یا نحوه نگهداری از سنگ های کورین را مشاهده کنید، کافیست بر روی هر صفحه از کاتالوگ که به یک کد سنگ اختصاص داده شده کلیک کنید و به صفحه مربوطه در سایت هدایت شوید. پس از مشاهده کاتالوگ ها در صورتیکه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید، می توانید از طریق شماره های داخلی که در صفحه انتهایی کاتالوگ ها قرار داده شده است، با متخصصان شعب سنگ مصنوعی اورانوس در سرتاسر کشور در تماس باشید یا تنها با کلیک بر روی دکمه سبز رنگ چت واتساپ در قسمت پایین سمت راست سایت، به آسانی با ما ارتباط برقرار کنید.