ساعت کاری: شنبه_پنج شنبه/ 9:00 الی 17:00

02148000005

ستون های نیلوفری مجتمع رزمال

ستون های نیلوفری مجتمع رزمال

ستون های نیلوفری مجتمع رزمال

مجتمع تجاری-اداری-تفریحی رزمال با زیربنای تقریبی 200 هزار متر مربع در 25 طبقه در منطقه 22 تهران، واقع در بزرگراه خرازی، با چشم اندازی بسیار زیبا به سوی دریاچه خلیج فارس افتتاح گردیده است.
این مجموعه شامل بخش های مختلفی همچون مجموعه ورزشی، اسپا، استخر، کارواش، هایپرمارکت، فروشگاه های لوازم خانگی و دکوراسیون، مد و پوشاک، آرایشی و بهداشتی و…، سالن های همایش و تئاتر، نمایشگاه های علمی و هنری، فودکورت و همچنین دو برج شمال و جنوب با 14 و 15 طبقه جهت واحدهای اداری می باشد.

از جمله بخش هایی که شرکت سنگ مصنوعی اورانوس در این مجموعه اجرا کرده است، کانترهای لابی برج شمال و جنوب، دیوارپوش لابی برج شمال، ستون ها و روشویی های طبقات تجاری، ستون دکوراتیو نیلوفری در یکی از طبقات تجاری و همچنین دفتر اداری شرکت اورانوس در طبقه سوم برج شمال می باشد.

 

ستون های دکوراتیو نیلوفری

این ستون های دکوراتیو که در یکی از طبقات تجاری مجتمع رزمال اجرا شده اند، طرحی شبیه به گل نیلوفر دارند که این دو ستون در یک نقطه در سقف به یکدیگر می رسند. خمی که در قسمت بالای این ستون اجرا شده است، به زیبایی گویای خاصیت خم پذیری سنگ مصنوعی اورانوس می باشد.

سنگ استفاده شده در این طرح، یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین سنگ های اورانوس با کد MT501-Swany می باشد که به رنگ زمینه سفید با دانه بندی های ریز و درشت شیشه ای و طوسی کمرنگ می باشد. یکی از مزایای استفاده از این کد سنگ در محیط های پر رفت و آمد، سخت نشان دادن خط و خش و خراشیدگی بر روی سطح سنگ می باشد که باعث می شود مراقبت و نگهداری از آن چندان دشوار نباشد.

اطلاعات پروژه :


طراح گروه طراحی مجموعه رزمال
مجری شرکت سنگ مصنوعی اورانوس
شهر تهران

سنگ های استفاده شده


ارتباط با ما


شماره تماس

۰۲۱۴۸۰۰۰۰۰۵
(داخلی 204)

آدرس

نشانی : تهران، اتوبان همت غرب، مجتمع رزمال، برج شمالی، طبقه سوم، واحد304

پست الکترونیک

info@uranusstone.com

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: