ستون های ورودی مرکز تجاری اپال

مجتمع تجاری و تفریحی اپال سعادت آباد، بزرگترین مرکز خرید شمال غرب تهران است که شامل مراکز خرید، فروشگاه ها، بوتیک ها، امکانات تفریحی و سرگرمی، فودکورت، کافی شاپ، رستوران، سینما، شهربازی و موارد بسیار دیگری می باشد. ساخت این مجموعه بزرگ از سال 1392 آغاز و در سال 1398 افتتاح شد.
شرکت سنگ مصنوعی اورانوس افتخار همکاری با این مجموعه بزرگ را در ساخت قسمت های مختلفی ازجمله ستون های ورودی مجموعه، پوشش کلیه ستون ها در کلیه طبقات، کانترهای پذیرش، کانترهای رستوران ها و فودکورت، روشویی عمومی سرویس های بهداشتی و سرویس های کودک در کلیه طبقات، پوشش دیوارهای دکوراتیو، ساخت و اجرای نیمکت های فودکورت، ساخت و اجرای گلدان های دکوراتیو و … داشته است.
شایان ذکر است که متریال استفاده شده در این قسمت ها از سنگ مصنوعی اورانوس بوده و اجرای کارها نیز توسط مجریان خبره و مجرب از مجموعه بزرگ اورانوس انجام شده است.  

ستون های کورین
ستون های کلیه طبقات در مجموعه بزرگ اپال توسط شرکت سنگ مصنوعی اورانوس اجرا شده اند. این ستون ها بصورت مربعی و استوانه ای شکل هستند.
انحنای به کار رفته در این ستون ها، تمثیلی بسیار منحصربفرد از ویژگی ترموفورمینگ سنگ مصنوعی کورین است. هچنین باید توجه داشت به دلیل خاصیت ترمیم پذیری سنگ کورین، اگر به دلیل رفت و آمد زیاد و تماس بالا با این ستون ها، هرگونه آسبی به آن وارد شود، می توان به راحتی با کمک متخصصان مجموعه آن را ترمیم کرد و به حالت اولیه بازگرداند. سنگ استفاده شده در این ستون های کورین، مدل Sanded Cream اورانوس می باشد که از جمله پرطرفدارترین سنگ ها می باشد. این کد سنگ مصنوعی کورین دارای زمینه رنگ کرم روشن با دانه های بسیار ریز به رنگ طوسی و زرشکی می باشد که از فاصله دور، بی دانه بنظر می رسد.        

طراح گروه طراحی مجموعه اپال
مجری شرکت سنگ مصنوعی اورانوس
شهر تهران
  • سنگ مصنوعی اورانوس کد S303-Black