روشویی-های-مرکز-تجاری-اپال

مجتمع تجاری و تفریحی اپال سعادت آباد، بزرگترین مرکز خرید شمال غرب تهران است که شامل مراکز خرید، فروشگاه ها، بوتیک ها، امکانات تفریحی و سرگرمی، فودکورت، کافی شاپ، رستوران، سینما، شهربازی و موارد بسیار دیگری می باشد. ساخت این مجموعه بزرگ از سال 1392 آغاز و در سال 1398 افتتاح شد.
شرکت سنگ مصنوعی اورانوس افتخار همکاری با این مجموعه بزرگ را در ساخت قسمت های مختلفی ازجمله ستون های ورودی مجموعه، پوشش کلیه ستون ها در کلیه طبقات، کانترهای پذیرش، کانترهای رستوران ها و فودکورت، روشویی عمومی سرویس های بهداشتی و سرویس های کودک در کلیه طبقات، پوشش دیوارهای دکوراتیو، ساخت و اجرای نیمکت های فودکورت، ساخت و اجرای گلدان های دکوراتیو و … داشته است.
شایان ذکر است که متریال استفاده شده در این قسمت ها از سنگ مصنوعی اورانوس بوده و اجرای کارها نیز توسط مجریان خبره و مجرب از مجموعه بزرگ اورانوس انجام شده است.          

روشویی های مرکز تجاری اپال

روشویی های بسیاری از طبقات مرکز تجاری و تفریحی اپال، توسط شرکت سنگ مصنوعی اورانوس تولید و اجرا شده اند. بعضی از این روشویی ها از جنس سرامیک و یا دیگر متریال های رایج در بازار هستند که کانتر اطراف آنها از جنس سنگ مصنوعی کورین کار شده است. این کانترها از رنگ های ساده و بدون دانه سنگ کورین اورانوس و از کدهای S103، S502 ،S185 و S180 ساخته شده اند.

در بعضی دیگر از روشویی ها که تولید اختصاصی شرکت سنگ مصنوعی اورانوس هستند، کانتر و روشویی هردو از جنس سنگ کورین می باشد و بصورت یکپارچه تولید و اجرا شده اند. این روشویی های کورینی مانند روشویی های سنتی، آبراه گرد ندارند و بجای آن برای زیبایی بیشتر، در طراحی این روشویی ها از یک شیب ملایم به سمت جلو و یک منفذ باریک طولی بعنوان آبراه استفاده شده است.

تمیز بودن و یکپارچه اجرا شدن این روشویی ها بدون وجود هیچگونه خط درز و اتصال، از جمله مهم ترین ویژگی هایی است که تنها با متریال باکیفیتی همچون سنگ مصنوعی اورانوس قابل دسترسی می باشد.

طراح گروه طراحی مجموعه اپال
مجری شرکت سنگ مصنوعی اورانوس
شهر تهران
    • سنگ مصنوعی اورانوس کد GR239-Arctic Granite