ساعت کاری:

شنبه_پنج شنبه/ 9:00 الی 17:00

شماره تماس :

۰۲۱۴۸۰۰۰۰۰۵ - داخلی 204

ساعت کاری: شنبه_پنج شنبه/ 9:00 الی 17:00

۰۲۱۴۸۰۰۰۰۰۵ - داخلی 204

ستون های ورودی مرکز تجاری اپال

ستون های ورودی مرکز تجاری اپال

ستون های ورودی مرکز تجاری اپال

مجتمع تجاری و تفریحی اپال سعادت آباد، بزرگترین مرکز خرید شمال غرب تهران است که شامل مراکز خرید، فروشگاه ها، بوتیک ها، امکانات تفریحی و سرگرمی، فودکورت، کافی شاپ، رستوران، سینما، شهربازی و موارد بسیار دیگری می باشد. ساخت این مجموعه بزرگ از سال 1392 آغاز و در سال 1398 افتتاح شد.

شرکت سنگ مصنوعی اورانوس افتخار همکاری با این مجموعه بزرگ را در ساخت قسمت های مختلفی ازجمله ستون های ورودی مجموعه، پوشش کلیه ستون ها در کلیه طبقات، کانترهای پذیرش، کانترهای رستوران ها و فودکورت، روشویی عمومی سرویس های بهداشتی و سرویس های کودک در کلیه طبقات، پوشش دیوارهای دکوراتیو، ساخت و اجرای نیمکت های فودکورت، ساخت و اجرای گلدان های دکوراتیو و … داشته است.

شایان ذکر است که متریال استفاده شده در این قسمت ها از سنگ مصنوعی اورانوس بوده و اجرای کارها نیز توسط مجریان خبره و مجرب از مجموعه بزرگ اورانوس انجام شده است.   
       

ستون های ورودی مرکز تجاری اپال

ستون های بلند و لوکسی که در قسمت ورودی مرکز تجاری اپال مشاهده می شود، از جمله کارهای اجراشده توسط مجموعه اورانوس می باشد. این ستون ها از باکیفیت ترین و مناسب ترین متریال جهت طراحی خارجی (Exterior Design)  ساخته شده اند که با وجود نور مستقیم خورشید، رفت و آمد زیاد، گرما و سرمای بالا، بارش و رطوبت، دچار کمترین آسیب دیدگی می شوند. همچنین لازم به ذکر است در صورت نگهداری مناسب از این ستون ها و وارد نکردن ضربه های بسیار محکم، ظاهر زیبای خود را تا سالیان متمادی حفظ خواهند کرد.

اطلاعات پروژه :


طراح -افتخاری
مجری -
شهر -
عکاس -

سنگ های استفاده شده


ارتباط با ما


شماره تماس

۰۲۱۴۸۰۰۰۰۰۵
(داخلی 204)

آدرس

نشانی : تهران، اتوبان همت غرب، مجتمع رزمال، برج شمالی، طبقه سوم، واحد304

پست الکترونیک

info@themento.com
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: