کانتر مرکز تجاری اپال
مجتمع تجاری و تفریحی اپال سعادت آباد، بزرگترین مرکز خرید شمال غرب تهران است که شامل مراکز خرید، فروشگاه ها، بوتیک ها، امکانات تفریحی و سرگرمی، فودکورت، کافی شاپ، رستوران، سینما، شهربازی و موارد بسیار دیگری می باشد. ساخت این مجموعه بزرگ از سال 1392 آغاز و در سال 1398 افتتاح شد.
شرکت سنگ مصنوعی اورانوس افتخار همکاری با این مجموعه بزرگ را در ساخت قسمت های مختلفی ازجمله ستون های ورودی مجموعه، پوشش کلیه ستون ها در کلیه طبقات، کانترهای پذیرش، کانترهای رستوران ها و فودکورت، روشویی عمومی سرویس های بهداشتی و سرویس های کودک در کلیه طبقات، پوشش دیوارهای دکوراتیو، ساخت و اجرای نیمکت های فودکورت، ساخت و اجرای گلدان های دکوراتیو و … داشته است.
شایان ذکر است که متریال استفاده شده در این قسمت ها از سنگ مصنوعی اورانوس بوده و اجرای کارها نیز توسط مجریان خبره و مجرب از مجموعه بزرگ اورانوس انجام شده است.
کانتر کورین
کانتر بزرگ و زیبایی که در طبقه همکف مجموعه اپال اجرا شده است، از دور شبیه به یک کشتی بزرگ است و طرحی کاملا قرینه دارد. اگر در دو سمت چپ یا راست این کانتر قرار بگیرید، احتمالا متوجه این طرح نمی شوید. اما اگر از روبرو و پشت به آن نگاه کنید، متوجه زیبایی و خاص بودن این طرح خواهید شد. بعد از دیدن انحنای اجرا شده در این طرح، بیشترین سوالی که برای اکثر افراد مطرح می شود، این است که چگونه می توان با جسمی سخت همچون سنگ، چنین طرح ظریف و خمیده ای را ایجاد کرد. اینجاست که به تولید این محصول بی نظیر می بالیم و باافتخار، وعده ی حقیقی کردن ایده هایتان را می دهیم.
همچنین قابل ذکر است که سنگ مصنوعی کورین استفاده شده در دیواره های این کانتر، مدل Metallic Night  از سری سنگ های کورین اورانوس می باشد. این کد سنگ مصنوعی، زمینه ای مشکی با دانه های اکلیلی نقره ای دارد و طرحی شبیه به آسمان پرستاره است و درخشش چشمگیری دارد.
 
طراح گروه طراحی مجموعه اپال
مجری شرکت سنگ مصنوعی اورانوس
شهر تهران
  • سنگ مصنوعی اورانوس کد MT502-Metallic Night